Результат пошуку зображень за запитом "пузаков володимир тихонович"

На сторінці екс-міського голови обласного центру Володимира Пузакова(2007-2010 рр.) з’явилася публікація про те, що він очолив обласну організацію нової політичної партії “Розумна сила”, серед основних завдань якої є врегулювання конфлікту на Донбасі. 

Щоправда, що саме ця політична партія для цього робить, чи тільки спекулює на даному питанні, не зрозуміло.

А ось в статуті та програмі партії  вказано, що єдиним шляхом припинення конфлікту – є дипломатичне врегулювання. І для цього нібито достатньо відмовитися Україні від радикальної мілітаристської риторики у засобах масової інформації, заявах можновладців, політичних партій і окремих політиків.

Також відомо, що партія нібито офіційно виникла в 2016 році з ініціативи людей, які вели волонтерьску роботу з переселенцями, ветеранами, дітьми-сиротами, пенсіонерами. Очолює її Олександр Соловйов.

Партія також офіційно виступає проти нового закону про освіту, який нібито обмежує права нацменшин навчатися рідною мовою, але в офіційних релізах мова переважно йде про російську мову. І навіть намагалися провести форум нацменшин.

Хоча в Міносвіті стверджують, що новий закон просто спрямований більше на вивчення української мови і передбачає навчальний процес державною мовою, що дозволить дітям нацменшин інтегруватися в україномовне середовище, але при цьому він не забороняє вивчення інших мов.

Володимир Пузаков тривалий час очолював Компартію в області та був народним депутатом від КПУ у ВР 4-го скликання. Далі в послужному списку екс- нардепа є ще пару партій.

Офіційною датою появи політичної партії «Розумна сила» є 22 січня 2016 року. Проте ідея об’єднатися у політичній площенні виникла у членів партії під час волонтерьскої роботи з переселенцями, ветеранами, дітьми-сиротами, пенсіонерами. Брак ресурсів та можливостей, а також слабка підтримка з боку держави, змусила майбутніх засновників партії прийти до висновку, що на рівні волонтерства змінити обставини глобально не вдасться. Було прийнято рішення створити власну політичну силу.

Партія одна майже чотирьохсот в Україні, і дуже схожа на черговий донецько-регіональний клон. Джерела фінансування невідомі.

Який волонтер Володимир Пузаков мало кому відомо. Нічого невідомо і про волонтерство голови партії Олександра Соловьйова, вихидця з Донбасу та екс-міліціонера, що служив на високих посадах, Полковник.