Міський портал новин Кропивницького

Друкують “потрібні” рейтинги

218

Жителі Кіровоградщини знову проголосували б за чинного Президента.

Про це говорять дані свіжого опитування – на початку грудня соціологи виміряли політичні настрої в регіоні і на днях представили громадськості результат, пише тижневик «УЦ».

Голосувати на виборах президента за чинного главу держави Петра Порошенка готові майже 24% опитаних жителів області, що визначилися зі своїм вибором, це, грубо, на 10% більше, ніж півроку тому.

Тимошенко з 23% йде поруч з чинним главою держави.

Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко замикає трійку з рівно вдвічі меншим результатом.

«Петро Порошенко сприймається як рішучий антикризовий менеджер, дипломат у військовій ситуації, – прокоментував результати дослідження кандидат політологічних наук Руслан Стадніченко. – Позитивно сприймається жителями і європейський курс чинної влади. В нашій області ця підтримка базується ще й на якісному менеджменті, який здійснюється президентською командою, зокрема головою ОДА Сергієм Кузьменком. Все це в сумі пояснює такі рейтинги».

А чи правдивий опублікований рейннг покаже час. Несправдиться, то напишуть: ” Ну тож тоді було…”. Мета оприлюднення подібних “досліджень” навіювання  та скривлення правдивої громадської думки. Дипресевній Кіровоградщині за останні три з половиною роки краще жити не стало. І це головний підсумок, що визначає настрої. Нікого крім Порошенка та Саакашвілі в області за певний відрізок часу, здається не бачили.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: