Міський портал новин Кропивницького

Cесія міської ради  в Кропивницькому «опустилася» до зміни правил української граматики

613

 

Cесія міської ради  в Кропивницькому опустилася» до змін правил української граматики.  Складається враження, що депутати міської ради або не мають середньої освіти, або просто мали тверді двійки з української мови. Дехто вважає, що речення або назву з чотирьох слів можна починати писати… з маленької літери! Щось смішніше з категорії невігластва придумати важко. Суцільна ганьба та безграмотність… І немає чого до цього додати.

Лідером у зміні українського правопису є голова фракції БПП Ігор Волков, саме той що був ініціатором ще одного нового «українського слова і назвав вулицю по-українськи – «дворцова», запроваджував слова «дворець» і «двірець» замість звичайного українського  «палац».

Депутати міської ради вже після 18:00 пішли на перерву «радитись»… Безпорадність у знанні державної мови вражає. А ще міському голові Андрію Райковичу Верховна Рада України своїм  листом вказала на те, що правильно називатись –«Кропивницька міська рада», а не «Міська рада міста Кропивницького». Аналогічну думку висловили і філологи  кафедри  філології місцевого педагогічного університету. Але депутати, є депутати і пафосно вважаючи себе обранцями народу чи громади, як затяті двій очники пнуться міняти граматику та… голосувати з цього приводу!

O 19:00 згаданий депутат Ігор Волков зірвав голосування за найменування ради – “Кропивницька міська рада”, заявиши, що місто перейменовано “не правильно”, і “хто такий той голова секретаріату  – він навіть не народний депутат”. Після перерви  в 15 хвилин фракція БПП зірвала перейменування ради в “Кропивницька міська рада”. Невігласи тимчасово перемагають… За такі виверти, що несуть низку перйменувань та фінансові наслідки варто і вживати заходи. Хто на сьогодні в місті сепаратист? Боротьба з Кропивницьким , українською культурою та українським правописом у Кропивницькому триває.

Йде голосування про зміну назв управлінь та департаментів, але не виключено, що через місяць-два рада стане Кропивницькою, і тоді все переголосовуватимуть  зпочатку. Спроба перервати цей процес “походом на підготовлений фуршет” теж провалилася.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: