Міський портал новин Кропивницького

Провокатори йдуть протореною стежиною

231

image

Переважна більшість жителів Кіровоградщини хочуть, щоб область залишилася зі старою назвою. Відповідні результати соціологічного дослідження під час прес-конференції оприлюднила представник «Центрально-української соціологічної лабораторії» Яна Сапожнікова сьогодні, 19 грудня, інформує DOZOR.

Так, згідно з даними опитування, на питання про ставлення до перейменування області 60% респондентів відповіли про швидше негативне ставлення до даного питання. Цілком негативно до перейменування області ставляться  8% опитаних, а 21,3% – вагаються з однозначною відповіддю.

«Питання перейменування було у переліку проблем, які ми пропонували опитуваним. Воно не входить ні в топ-3, ні в топ-5, ні в топ-10 проблем, які турбують жителів області», – зазначив керівник «Центрально-української соціологічної лабораторії» Едуард Клюєнко.

Найбільш вдалою респонденти вважають назву для області «Кіровоградська» – 43,3%. «Кропивницька» імпонує  26,8 %, а «Єлисаветградська» – 14% опитаних. Втім, це думка жителів області. Кіровоградці надають перевагу варіантам «Кіровоградська» та «Єлисаветградська» область.

Соціологічне дослідження проводилося з 25 листопада по 10 грудня цього року методом індивідуального стандартизованого інтерв’ю за місцем проживання. Загалом опитано 600 респондентів, постійних мешканців Кіровоградської області. Похибка складає 4,2%.

Згаданий центр на чолі з Едуардом Клюєнком завжди видає прогнози, що ніколи не збуваються, але дуже подобаються їх замовникам. З того, що перший розголос дослідження пройшов на сайті “Дозор” очевидним стає особа замовника провокації. Всі її учасники, якось не переймаються діючими Законами України і гнуть свою промосковську лінію

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: