Міський портал новин Кропивницького

Про проект бюджету міста Кропивницького на 2018 рік

191
Про бюджет міста Кропивницького на 2018 рік. Детально

 Міський бюджет на 2018 рік буде на 100% покривати усі видатки по захищених статтях, у тому числі  заробітній платі працівників бюджетної сфери, забезпечить усі соціальні гарантії і дозволить профінансувати важливі для усього міста проекти, такі, як закупівля ще десяти пасажирських автобусів, будівництво «арки» по вулиці Левитського, двох житлових будинків, реконструкцію набережної Інгулу, організацію сучасного центру надання адміністративних і соціальних послуг, йдеться на сайті міськради.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради  Любові Бочкової, доходи міського бюджету на 2018 рік плануються у розмірі 2,593 мільярда гривень. На таку ж суму сформовано і міські видатки. Доходну частину складуть трансферти із бюджетів вищого рівня на суму 1.351 мільярда гривень і власні податкові та неподаткові надходження – 1,178 мільярда гривень.

Найбільшу питому вагу серед власних надходжень складатиме податок на доходи фізичних осіб – 796,1 мільйона гривень. Акцизний податок розрахований у обсязі 129,5 мільйонів гривень, єдиний податок – 112,9 мільйонів гривень, плата за землю складе 100,1 мільйона гривень.

По структурі видатків найбільше фінансування отримає сфера освіти – 710,6 мільйонів гривень. Охорона здоров’я буде профінансована на 245,2 мільйона гривень, ЖКГ – 215, 6 мільйона гривень. На пільги у громадському транспорті планується використати 71,5 мільйон гривень, на будівництво і капітальні ремонти – 80 мільйонів гривень.

Детально ознайомитись із бюджетом можна за посиланням на проект http://www.kr-rada.gov.ua/byudzhet-mista/byudzhet-2018/

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: