Міський портал новин Кропивницького

Міськрада Кропивницького виділить 30 млн грн. ще 10 нових автобусів

1 131
автобус №274 по дорозі на селище Нове / фото: Михайло Карпущенков

На придбання 10 нових автобусів середньої місткості міська влада Кропивницького планує виділити 30 млн грн. Така сума закладена у проекті бюджету міста на 2018 рік.

Про це сьогодні, 18 грудня, під час обговорення проекту бюджету на засіданні виконкому доповіла начальниця фінуправління Любов Бочкова. Загалом, фінансування управління транспорту на 2018 рік становитиме понад 71 млн грн. 30 млн грн направлять для купівлі 10 нових автобусів середньої місткості, а 41 млн грн на компенсацію комунальному підприємству “Електротранс”.


У травні цього року кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало 20 нових великогабаритних автобусів. За результатами аукціону на сайті електронних закупівель ProZorro, переможцем торгів стало ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра. Тоді і стало відомо, що вулицями Кропивницького курсуватимуть 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

22 жовтня перші великогабаритні МАЗи виїхали на вулиці Кропивницького. Після тісної їзди в маршрутках в нових автобусах стало їздити приємніше, але модель придбаного автобуса не така вже і нова, і не є найкращим варіантом, бо невідомо чи надовго нам  у місті вистачить того комфорту…

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: