Міський портал новин Кропивницького

Бережімо, друзі, кожну мить нашого життя…

236

У Кропивницькому помер письменник та лiквiдатор Чорнобильської АЕС Сергiй Колесников

Сьогодні, 18 грудня 2017 року, не стало кропивничанина, члена Національної спілки письменників України, учасника ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС у червні-серпні 1996 року Сергія Колесникова, нагородженого орденом «За Заслуги» Указом Президента України 25 квітня 2016 року за мужність та відвагу при ліквідації аварії на ЧАЕС, активну участь у громадському чорнобильському русі.
Він – автор збірки пародій «Шлях у генії», «Поет на груші» спільно з нашим земляком Анатолієм Кримським «Галопом по хайвеях», поетичних збірок «Весни обірване суцвіття» (1995) та «Камяний Брід» (1998), де звернувся із вдячним словом до рідного села Грушківського (тепер Благовіщенського району на Кіровоградщині).
Сергій народився 1949 року. Випускник Кіровоградського медичного училища, філософського факультету Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка. Останню свою книжку «Відрядження до пекла» мій давній товариш підписав 15 грудня, за кілька днів до смерті, із прощальним словом, що відтепер стане для моєї родини заповітом. Він знав про наближення смерті, внутрішньо був готовим до неї. Останній раз жартував під час нашої останньої вчорашньої розмови телефонної з вірою у те, що «рачок» переборе і стане на ноги…


Земля тобі пухом, Сергію …

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: