Міський портал новин Кропивницького

Кіровоградський інститут комерції перейменували

288

14 грудня поточного року «Кіровоградський інститут комерції перейменували на Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті.

Крім того, в закладі планують кардинально змінити підхід до навчання, повідомив під час прес-конференції в.о. ректора інституту Ігор Василенко, інформує кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

 «Ми не перші, які змінюють назву, це зробили і КНТУ і педагогічний університет. Все це пов’язано з законом про декомунізацію, але ми вирішили більш кардинально підійти до цього питання і змінити назву не тільки для того, щоб виконати закон, а для того, щоб взагалі змінити підхід до системи навчання і все це закласти в назву нашого інституту», – сказав Ігор Василенко.

 І знову відголосок “русского міра” чи  “синдром очікування Путіна” – у назві вишу уникнули слова “Кропивницький” Що можна коментувати? Лише те, що такий виш у місті вже третій та запитати: Хто навчає наших дітей?”

А ще певні здогадки стосовно так званих нових засновників. Протягом трьох наступних років благодійний фонд «Ельворті», який нещодавно увійшов до складу засновників Кіровоградського інституту комерції (КІК), готовий вкласти у розвиток вишу біля 30 мільйонів гривень. Про це повідомив в.о. ректора Ігор Василенко.

Перш за все кошти підуть на реконструкцію приміщень закладу та його оснащення сучасним обладнанням та лабораторіями.

“Ми хочемо значно підвищити якість освіти у нашому місті, прагнемо зробити так, щоб наша молодь залишалася здобувати освіту вдома, і потім була конкурентоздатна на ринку праці за будь-яких обставин і умов. А економіка нашої області, країни також отримувала грамотних, мотивованих спеціалістів, – повідомив Василенко. – До речі, вже є попередня домовленість з керівниками провідних підприємств і фінансових установ міста про проходження практики студентами Кіровоградського інституту комерції, і що важливо – з подальшим працевлаштуванням. Планується співпраця, і вже є певні домовленості,
про співпрацю з найкращими бізнес-школами України”.

Також керівник додав, що великою проблемою для нашого міста сьогодні є те, що грамотні, успішні молоді люди, випускники шкіл, які стоять на порозі прийняття рішення, у більшості випадків виїжджають здобувати освіту у інші міста і навіть країни.

За словами І. Василенка, наразі розробляється система преференцій (спеціальних стипендій, знижок вартості навчання тощо) для студентів КІК за успішне навчання. От чому виш поміняв назву та обрав саме таку. В засновниках згаданого фонду значиться затятий “єлисаветградець” та представник “русского міра” в Кропивницькому Павло Штутман.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: