Міський портал новин Кропивницького

Низький уклін чорнобильцям

231

Сьогодні, 14 грудня, вшановується память учасників СЧорнобильської катастрофи, серед яких -кропивничани Михайло Мохонько ( на фото разом із дружиною Ольгою та дочкою Оленою, які працюють на викладацькій роботі в машинобудівному коледжі Центральноукраїнського технічного університету).
-Вже понад десяти років я очолюю. міську ветеранську організацію “Союз Чорнобиль України “у складі понад 1120 членів організації, яка увійшла до Кіровоградської обласної координаційної спілки чорнобильських організацій “Союз Чорнобиль разом із ще сімома громадськими організаціями і двома комітетами, – розповідає Михайло Мохонько. – Наше завдання – надання соціального захисту постраждалим та учасникам аварії на Чорнобильській АЕС. Про неї інформуєио школярів під час зустрічей. До речі, у пятницю члени нашої організації зустрічатимуться з дітьми у спеціалізованій загальноосвітній школі № 14 Кропивницького.
Поряд з моїм давнім знайомим на світлинах ) – мій товариш, чорнобилець, поет, член Національної Спілки письменників України, який зараз дуже хворіє. Сергій Колесников – переможець і лауреат престижних літературних конкурсів на Кіровоградщині.
Ось так і тримаються разом ті, хто свого часу рятував життя іншим, забуваючи про своє власне..


Анатолій Саржевський. фото автора

Фото Анатолия Саржевского.
Фото Анатолия Саржевского.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: