Міський портал новин Кропивницького

Нардепа в Кропивницькому не пускали в “Кіровоградобленерго”, яке належить … росіянам

342

20171212 161225

У Кропивницькому з робочим візитом побував народний депутат від політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”, заступник голови комітету  Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій.

Він дав прес- конференцію для місцевих ЗМІ та провів особистий прийом громадян.

«Я вже був тут два роки тому. Цього разу проїхав уже 21 область. Я проводжу прийоми, як юрист. Сьогодні,  наприклад,  зустрічався з підприємцями ринку «Європейський». Будемо розбиратися з їхніми проблемами.  Потім  зіпсував собі настрій у «Кіровоградобленерго»: мене туди не впустили, бо власником кoмпанії є росіянин. Лише коли приїхала поліція, з нами таки поспілкуватися й уже напрацювали план подальших дій», – наголосив народний обранець.

Ситуація на Європейському – складна, треба виходити на переговорний процес із власниками, наголосив обранець. Він зрозумів, що підприємці налаштовані рішуче.

Нардеп вважає, що всім варто йти на компроміс. Переконаний, що місцева влада має активніше реагувати на подібні конфліктні ситуації. Сам він готовий всіляко сприяти переговорному процесу.

Пояснив Віталій Купрій  і появу білбордів з його портретами на Кіровоградщині: вони сповіщають мешканців про його приїзд та особисті прийоми. А ще додав, що має власний сайт, на якому кожна людина може заповнити депутатське звернення.

«Протягом 48 годин, якщо мова йде про адекватну заяву, гарантовано реагування на заяву. Упродовж місяця люди одержують реагування. Звертаються ті, кому є на що скаржитися», – зауважив укропівець.

Зріз проблем, спільних у всіх регіонах, – це війна, бідність, корупція, податковий пресинг.

Віталій Купрій  повідомив, що також вивчає проблеми з Геокадастром.

“Коли трапився конфлікт на ринку «Європейський», влада там побувала, результатів поки що не видно. Це господарські стосунки, які слід врегулювати. Але не треба маніпулювати, перекривати дороги, це створює комусь незручності”, – додав голова Кіровоградської обласної організації політ партії УКРОП, депутат міської ради Михайло Бєжан, також присутній на прес-конференції.

https://zpu.kr.ua/polityka/5718-nardepu-vitaliiu-kupriiu-pidpryiemtsi-yevropeiskoho-poskarzhylysia-na-vlasnykiv-a-kirovohradoblenerho-zipsuvav-nastrii

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: