Міський портал новин Кропивницького

Мешканці вулиці Петлюри в обласному центрі зібрали підписи за перейменування вулиці

837
 Результат пошуку зображень за запитом "Cbvjy gtnk.hf"

Мешканці вулиці Симона Петлюри зібрали 145 підписів під клопотанням про перейменування своєї вулиці на Озерну. До декомунізації вона носила ім’я Котовського, інформуюnm місцеві ЗМІ з посиланням на міськраду. Люди, яких підбурює певна промосковська політична сила, вже позивалися до міської ради через суд, але програли його.

На переконання членa топонімічної комісії, історика Юрія Митрофаненка, подібна позиція викликана передусім недостатньою обізнаністю з біографією Петлюри, його роллю у створенні Української держави, будівництві її Збройних Сил та хибним сприйняттям історичних процесів в Україні під впливом радянської пропаганди.

Більшістю голосів члени комісії не підтримали звернення про повторне перейменування. Юрій Митрофаненко висловив готовність зустрітися з мешканцями вулиці і познайомити їх ближче з історичною особистістю Симона Петлюри.

Отаким чином  після незавершеної декомунізації через Опоблок та йому подібним угрупуванням і виринає “п’ятак русского міра”. На часі вже організувати відло шпигунів, збудників смути та провокаторів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: