Міський портал новин Кропивницького

Кропивницький: мітинг під “Кіровоградгазом”

220

Кропивницький: чим закінчився сьогоднішній мітинг під "Кіровоградгазом" (ФОТО)

 Кропивницький: чим закінчився сьогоднішній мітинг під "Кіровоградгазом" (ФОТО)
Сьогодні, 12-го грудня, громадські активісти, депутати міськради Кропивницького та звичайні мешканці міста вдруге зібралися під стінами “Кіровоградгазу” для вирішення питання постійного відключення тепла у їх помешканнях.
Мітингувлаьники наголошували на протизаконних діях керівника підприємства Олександра Гладкого, який в опалювальний сезон почергово відключає кропивничан від тепла. Громада  Кропивницького  вимагає зняти Олександра Гладкого з його посади.
За словами начальника міськoгo управління з надзвичайних ситуацій Сергія Кoваленка, дії керівника “Кіровоградгазу” пoставили під загрoзу все містo. Такі дії Олександра Гладкого можуть призвести дo технoгеннoї катастрoфи, оскільки зупинка газoпoстачання дo кoтелень мoже пoрушити рoбoту кoтелень у зимoвий періoд. А також такі дії збільшують соціальну напругу у обласному центрі та області в цілому.
Під вікнами будівлі мітингувальники  викрикували “Гладкий, Виходь!”, однак посадовець так і не наважився вийти для громади, щоб роз’яснити ситуацію. Організатори мітингу спробували зайти до будівлі, однак їх вдруге не пустили. Прориватися мітингувальники не стали, оскільки заявили, що проводять мирну акцію. Один із заступників Олександра Гладкого повідомив, що спілкуватися з містянами керівник підприємства не має бажання.
Громада підготувала звернення до міської та обласної ради із проханням розглянути питання відставки голови правління ВАТ “Кіровоградгаз” Олександра Гладкого. Дане рішення направлять до НАК “Нафтогаз”.
 Прокуратура порушила кримінальне провадження стосовно відключення котелень міста Кропивницького з вини “Кіровоградгазу”.
За матеріалами ЗМІ
Світлина з  сайту “Трибуна”

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: