Міський портал новин Кропивницького

Гуртом на ліквідацію смітника

350

 

В кінці  вулиці Варшавської на межі Лісопарковим масивом на Новомиколаївці давненько тишком нишком утворили стихійне сміттєзвалище.  На нього довго не звертали належної уваги, але мешканці двох невеличких сусідніх ОСББ та будинку №90 вирішили покласти цьому край. “Приписаний” до них депутат міської ради зреагував лише популістськими обіцянками. Таке явище звичайне для деяких депутатів окремих політсил. І тоді небайдужі активісти звернулися до кандидата у депутати від партії “Батьківщина” Олександра Крившенка. Реакція була негайною.  Вже другого дня на місце події, на суботник  під гаслом чистої суботи” прибув Олександр Геннадійович з техникою.  Вантажівка та трактор-завантажувач допомогли мешкацям навколишніх будинків зібрати та вивезти сміття.

 

Опівдні того ж дня відбулися імпровізовані збори мешканців, які дякували за допомогу та обговорили можливість подальшого  реального співробітництва на ниві благоустрою дворів та навколишньої території. Лише двом-трьом “євроскептикам” не вірилося, що можлива подальша співпраця. Говорили про проблеми. Запропоновано було скласти їх перелік та планомірно вирішувати  ті питання, які можна вирішити гуртом за підтримки кандидата у депутати до міської ради.

Говорили про взаємодію з кандидатом у депутати найближчі два з половиною роки до виборів та після них, про механізм електронних петицій, який варто задіяти для міні-проектів з благоустрою. Мешканці просили допомоги в облаштуванні дитячого ігрового майданчика, після того як вони визначаться з місцем його розташування. Спілкування та допомога і участь у суботнику були вдалими. Вирішили проводити такі зустрічі періодично у разі потреби та бути постійно на зв’язку.

Показово і знаково, що на допомогу мешканцям околиці Новомиколаївки прийшли представники партії “Батьківщина”, а не популісти з Опоблоку, БПП та їм подібним. Не допомагала і “Самопоміч”, яка декларує цей мікрорайон, як свою вотчину.

 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: