Міський портал новин Кропивницького

ВАТ “Кіровоградгаз” попередило ще шість теплопостачальних підприємств про можливі відключення газопостачання

204

7 грудня у Кіровоградській ОДА відбулася позапланова зустріч із представниками ВАТ “Кіровоградгазу” у зв’язку із тим, що на адресу голови ОДА Сергія Кузьменка надійшов лист про відключення кількох підприємств комунальної теплоенергетики від газопостачання.

Про це повідомила начальниця департаменту ЖКГ Кіровоградської ОДА Ольга Довжук, сьогодні, 8 грудня, під час прес-конференції.

Ситуація досить нестандартна, тому що, коли після отримання листа на адресу голови ОДА, працівниками департаменту було відпрацьовано з усіма підприємствами, які отримали попередження. Таких підприємств по області кілька: “Теплокомуненерго” в Олександрії, СП ТОВ “Світловодськпобут”, КП “Долинське міське комунальне господарство” та військова частина №2269 міста Олександрія. У нас викликало здивування, що такого листа отримала військова частина та комунальне підприємство в Долинській, тому що це ті підприємства, які не мають зовсім ніяких боргів попередніх років, поточного року. Вони завжди сплачують все вчасно за спожиті енергоносії. Після відпрацювання департаментом підприємств, з’ясували, що дійсно до 10, максимум до 13 грудня, ці підприємства сплатять та погасять заборгованості, в кого були, за розподіл природного газу“, – розповіла посадовиця.

За її словами, що в Олександрії, що у Світловодську підприємства попідписували необхідні протоколи та договори, і вони відзвітували, що виконають відповідні протокольні доручення до вказаної вище дати. Загалом, в  Олександрії «Теплoкoмуненергo» сплатилo за дoгoвoрами 2.5 млн грн і ще 400 тис грн бoргу пoгасить до 10-13 грудня. «Світлoвoдськпoбут» oтрималo пoпередження прo сплату 1,6 млн грн бoргу, але гoтoве рoзрахуватись наперед на 1,8 млн. грн. Військoва частина в Олександрії 5 грудня сплатила 19,6 тис грн й 5,5 тис залишилoсь як бoрг. Прoте ці кoшти такoж до вказаної дати перерахують «Кірoвoградгазу».

Лист від голови Кіровоградської ОДА із необхідною інформацією, щодо ситуації із теплопостачальними підприємствами, направили до ВАТ “Кіровоградгазу”, де також зазначено, що відповідно вони повинні неухильно дотримуватися вимог розпорядження Кабміну щодо забезпечення безперебійного газопостачання підприємствам комунальної енергетики.

Нагадаємо, що  теплопостачальні підприємства Кропивницького отримали лист ВАТ «Кіровоградгаз» з вимогою до 8 грудня 2017 року вирішити питання щодо проведення у повному обсязі розрахунків за спожитий природний газ та отримання номінацій, інакше припинять газопостачання.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: