Міський портал новин Кропивницького

ВАТ “Кіровоградгаз” не має юридичного права відключати котельні – Олександр Мосін

194
 

 Про це повідомив заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін сьогодні, 8 грудня, під час прес-конференції.

За його словами, як КП “Теплоенергетик” отримав номінацію газу на листопад та першу декаду грудня, наразі відбувається обговорення підписання договорів  на наступний період.

ДП “Кіровоградтепло” наразі також перебуває у стадії робочої ситуації із підписання договорів на отримання номінації.

“Міська рада, облдержадміністрація та теплогенеруючі підприємства знову отримали листи від ВАТ “Кіровоградгаз” про відключення газопостачання у зв’язку із заборгованістю.  Однак у “Теплоенергетика” є номінація, оскільки є договори реструктеризації. Був підписаний договір гарантій, що комунальне підприємство сплатить борг, який на сьогодні становить 2,7 млн грн,”– розповів Мосін.

Загалом же, посадовець зазначив, що й органи місцевої влади,  і теплогенеруючі підприємства  – всі готувалися до опалювального сезону як в робочому, так і правовому полі.  Згідно з усіма договорами та протоколами , ВАТ “Кіровоградгаз” не має юридичного права чинити такі дії.

“Це все в площині господарських відносин. Якщо “Кіровоградгаз” вважає, що вони праві, то можуть звернутися до суду й відстоювати свою правоту,”- додав заступник міського голови.

Також, під час прес-конференції повідомили, що претензії газопостачального підприємства стосуються саме попередньої оплати за розподіл газу. Однак, згідно із відповідними постановами  у тарифах на газопостачання у соціальних потребах попередня оплата не передбачається, тому претензії не мають юридичної сили.

“Наразі у місті абсолютно робоча ситуація по даному питанню та перебуває під контролем,”– наголосив Мосін.

Представників ВАТ “Кіровоградгазу” також запрошували на прес-конференцію, однак вони посилаючись на зайнятість не з’явилися.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: