Міський портал новин Кропивницького

Черговий “бунт” екс-правоохоронців у Кропивницькому

170
Кропивницький: якщо до мітингарів не дослухаються, то в'їзди до міста буде перекрито

Кропивницький: якщо до мітингарів не дослухаються, то в'їзди до міста буде перекрито
Сьогодні, 5 грудня, ветерани міліції вкотре зустрілися на площі Героїв Майдану, щоб висловити своє невдоволення стосовно своїх пенсійних виплат.
Присутні обмінялися своїми думками та діями на майбутнє, повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
Наразі, дана акція проходить не лише у Кропивницькому, а по всій Україні. До Києва зараз з усієї України з’їхались колишні працівники міліції та військові. Як справи підуть там, поки що невідомо. Однак мітингарі уже знають думку Прем’єр-міністр Володимира Гройсмана, який уже сказав, що вони нічого вирішувати не будуть.
Учасники акції збираються стояти на площі орієнтовно до 12.00. А в день прийняття бюджету, що заплановано на 7 грудня, ветерани знову вийдуть на площу Героїв Майдану і стоятимуть цілий день.
“Якщо рішення буде негативне, то ми 8-го грудня будемо ставити палатки і починаємо перекривати в’їздні дороги у Кропивницький. Другого рішення ми не бачимо”, – запевняють ветерани міліції та військові.
“Тільки після перекриття дороги, рік тому Аваков почав вирішувати питання перерозрахунку пенсій. А до цього говорив, що ви всі бандити. Нас ніхто не збирається захищати, влада взагалі над нами сміється, говорить, що пенсіонерам пенсії не потрібні, вони всерівно будуть помирати. Якщо ми не вирішимо питання з бюджетом зараз, то на 2018 рік ми уже будемо поза законом”, – зазначив полковник міліції у відставці Микола Швець.
Від учасників уже сьогодні прозвучала пропозиція розпочати перекриття головної вулиці міста і чекати на представника органів державної влади. Однак перекриття доріг Кропивницького поки що перенесли.
Мітингарі обурюються, що на сьогодні прожити на 1200 грн неможливо.
“Для нас з вами, захисників Вітчизни, нічого іншого не залишається. Піднялась вся Україна. Тому давайте ми всі дружніше будемо проводити такі заходи”, – додають учансики мітингу.
http://tribuna.kr.ua/suspilstvo/kropyvnytskyi-iakshcho-do-mitynhariv-ne-doslukhaiutsia-to-vizdy-do-mista-bude-perekryto.html

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: