Міський портал новин Кропивницького

Очільник області звернувся до правоохоронців стосовно ситуації із відключенням газу в обласному центрі

190

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації прокоментував ситуацію з приводу врегулювання проблемної ситуації із відключенням теплогенеруючих підприємств обласного центру.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

“Вдячний Прем’єр-Міністру, Віце-прем’єр Міністру, а також міському голові за швидку реакцію та врегулювання проблеми з газопостачанням теплогенеруючих підприємств міста”, – підкреслив Сергій Кузьменко. “Нам вдалося отримати номінацію для комунального підприємства і заспокоїти “гарячі голови”, які вирішили, що міський бюджет має відповідати за комерційні борги підприємства, яке орендується приватною особою”.

Голова ОДА висловив впевненість, що “Нафтогаз” разом із підприємцем знайдуть спільну мову і механізм здійснення фінансових розрахунків.

“Нікому не дозволю дестабілізовувати ситуацію як в області, так і в обласному центрі. Реакція буде швидкою і на найвищому рівні”, – попередив усіх Сергій Кузьменко та принагідно звернувся до правоохоронних органів з проханням дати оцінку діям, що призвели до відключення від газопостачання теплопостачальних підприємств обласного центру.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: