Міський портал новин Кропивницького

Електронну програму архітектурного кадастру міста можуть запровадити у Кропивницькому

212

Про це повідомив начальник управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища  міськради Кропивницького Родіон Владов сьогодні, 5 грудня, під час прес-конференції.

За його словами,  депутат Володимир Смірнов подав  проект рішення щодо зміни регламенту розгляду земельних питань на сесіях міськради. Зокрема в проекті йде мова про долучення до земельного проекту ще й картографічної частини земельної ділянки, про яку йде мова.

Однак, обговоривши це питання на профільній депутатській комісії, поступила пропозиція спробувати вирішити дане питання за аналогією Києва. Тобто запровадити програму, яка формує і веде архітектурний кадастр міста.

Таку програму розробляв київський спеціаліст, якого планують запросити до Кропивницького на розширене засідання депутатських комісій. Якщо така пропозиція буде підтримана депутатами, то вже у 2018 році закуплять та реалізують таку програму. На її створення  необхідно мінімум 1,5 мільйона гривень. Вартість може бути  більшою в залежності від функцій та наповнення, які побажає включити туди замовник.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: