Міський портал новин Кропивницького

Шукають винних, не чіпаючи “попередників”

343

Депутат міської ради побудував магазин на тепломережах й ігнорує вимоги тепловиків  Аварійний ремонт однієї з найбільших теплових мереж міста на Попова біля 5-ї полікліники не можливо здійснити через цілий комплекс МАФів, що встановив депутат КМР Віталій Бєлов нібито без дозволів теплогенеруючих підприємств ще у минулому році. Але як могли в чомусь відмовляти депутатові-регіоналу у 2011 році?  І де гарантії, що нині ті дозволи не париховали, або навіть знищили. Кампанію і мекрежі Інтернет проти депутата Віталія Бєлова розпочав сайт Андрія Табалова “РК”. Що треба ще пояснювати? Депутат Бєлов єдиний, хто ж УКРОПА не підтримує “угрупування Райковича-Табалова” яке посиленно “плодить”  власні МАФи. А значить і всі його МАФи стоять “неправильно”!

«У нас є проблема ліквідації пориву за адресою Попова, 9б, біля міської поліклініки №5. Під МАФами «Наша ряба», «Риба fish», «Карамелька” проходить одна з найбільших наших мереж, труба 300 мм. Там порив, поки що від 15 до 20 кубів. Але його треба якнайшвидше знайти і ліквідувати. Ми попереджали орендарів площ, власником яких є депутат Віталій Бєлов, залишали листи – реакції жодної. Встановлення МАФів на земельній ділянці з нами не погоджували», – зазначив заступник директора ДП “Кіровоградтепло” Анатолій Таран.

До цього депутат Бєлов протягом кількох скликань входив до земельної комісії КМР. Хіба у нього могли бути проблеми з дозволами та арендою, не говорячи про попередню партійну приналежність, від якої від офіційно відмовився ще до подій на Майдані?

Земельна ділянка, де нині розміщується магазин була передана з аукціону в оренду фірмі депутата у 2011 році. Договір оренди був укладений у переддень Нового року 30 грудня на 25 років.

«Треба перевірити погодження встановлення МАФів, чи капітальної споруди. Якщо власник цих споруд побудував МАФи на тепломережі, треба визначити, як він вирішив це питання. А порив треба знайти і ліквідувати», – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін.

Нагадаємо, 3 грудня внаслідок масштабної аварії на найбільшій котельні міста, без опалення залишився 301 житловий будинок.

1 грудня у Кропивницькому було зафіксовано два пориви на тепломережах КП “Теплоенергетик”. Через одну з них від тепла тимчасова відключили 21 житловий  будинок, дитячий дошкільний заклад, школу мистецтв “Пролісок” та  Пожежне депо, через другу – 6 житлових будинків, дитячий садочок і школу.

Влада сама виділяла землю під МАФи, а нині шукає крайнього… Коментарі зайві. Все як у приказці:”Злодій воає – лови злодія!”

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: