Міський портал новин Кропивницького

Перемога у сяйві жовтих карток

154

Зірка - Сталь 1:0. У муках

Роман Монарьов в черговий раз не обійшовся без ротації в стартовому складі. Так, в центрі поля в парі із Загальским вийшов не Драченко (він в запасі), а Гедж. Враховуючи, що француза вилучили ще по ходу першого тайму, думається, тренерський штаб господарів неодноразово замислювався про цю рокіровку. Також знову вийшла “Зірка” в іншому поєднанні нападників, де компанію Чичикову склали Рассадкин і Фаворов. У Ніколая Костова сьогодні також виявилося три центральних захисника з фуллбеками. Причому, варто відзначити, що вся схема кам’янчан сьогодні була чи то надмобільна, чи то мало дисципплинирована, бо як переміщення на полі часом виявлялися досить несподіваними.

Господарі відразу ж взяли м’яч під свій контроль, однак крім цифр володіння м’ячем великої користі це кропивничанам не приносило. Втім, навіть той один момент, який створив Фаворов з партнерами, Рассадкін був зобов’язаний реалізовувати, але, вискочивши один на один з голкіпером, програв дуель Пенькову.

Сміливості “Сталі” в атаці надав вже згаданий Гедж, який за чотири хвилини в середині 45-хвилинки заробив дві жовті і достроково залишив поле. Тут же Михайличенко вирішив перевірити реакцію Паста потужним дальнім штрафним, але голкіпер впорався. І на цьому все. Так, “сталевари” самі почали працювати на статистику, але на якості створюваних моментів це ніяк не позначалося.

Решту часу команди займалися боротьбою на полі. Вільною, греко-римською, часом навіть в ігрових паузах влаштовуючи штовханину. Новохатній старанно видавав всім жовті, що під завісу гри вилилося у вилучення вже для “сталеварів”.

Командам не відмовиш у старанні, але прагнення не програти в боротьбі убило всю потенційну видовищність сьогодні. “Зірка” навіть незважаючи на вилучення виглядала дуже непогано і могла претендувати на перемогу. При грі “10 на 11” саме господарі створили найкращий момент за сьогодні, але Фаворов якимось дивом не зумів замкнути дальню штангу з чотирьох метрів.

Вилучення Ульянова стало додатковим поштовхом для кропивничан все ж вирвати перемогу. Першу флангову подачу і удар від Чичикова Пеньков витягнув. Але після повторного кросу з ударом головою Цюпи голкіпер вже не впорався. Прядун міг незабаром забивати другий гол, знімаючи всі питання, але \ інтрига трималася до кінця гри.

Спроба компенсувати нестачу майстерності бійцівськими якостями вилилася в 14 жовтих. Все ж це дуже багато для матчу, де експресії було набагато менше. Суддя в матчі показав загалом 18 жовтих карток, які траснформувалися у дві червоні. І що характерно, що  обом командам порівну, ніби оперативно рахував цей баланс. Але “Зірка” все одно 43 хвилини грала в меншості, і показала характер, що  дозволило перемогти.

Кропивницький. Стадіон “Зірка”
Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти: Заур Курбанов (Херсон), Віталій Сухін (Одеса)
Зірка – Сталь 1:0
Гол: 
Іван Цюпа 78
Зірка: Євген Паст, Тарас Качараба, Павло Полегенько, Артем Фаворов (Кирило Дришлюк 90), Арман Оганесян (Олексій Збунь 85), Ігор Загальський, Арно Гедж, Гліб Рассадкин (Максим Прядун 64), Максим Ковальов, Олексій Чичиков, Іван Цюпа
Сталь: Герман Пеньков, Гор Малакян (Дмитро Копитов 60), Мар’ян Мисик (Артем Хоцяновський 79), Орест Кузик, Олександр Тимчик, Анатолій Ульянов, Едгар Малакян (Данило Книш 72), Артур Данієлян, Євген Ткачук, Богдан Михайличенко, Андрій Якимів
Попередження: Арно Гедж 28, Арно Гедж 33, Павло Полегенько 36, Тарас Качараба 60, Ігор Загальський 67, Кирило Дришлюк 90+3, Євген Паст 90+4 – Анатолій Ульянов 36, Едгар Малакян 67, Богдан Михайличенко 67, Анатолій Ульянов 76, Олександр Тимчик 83, Артур Данієлян 89, Артем Хоцяновський 89
Вилучення: Арно Гедж 33 – Анатолій Ульянов 76

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: