Міський портал новин Кропивницького

В’ятрович закликав Верховну Раду зібрати 150 голосів, необхідних для додекомунізації Кіровоградської області

210

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович закликав депутатів Верховної Ради згідно з чинним законодавством завершити процес декомунізації Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Інформація про це розміщена на QHA.

i1235

У ході засідання круглого столу “Законодавство про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні: стан виконання” В’ятрович висловив здивування, чому настільки затягнувся в часі процес приведення назв цих областей у відповідність до закону про декомунізацію, враховуючи, що обласні центри були перейменовані ще в минулому році – Дніпропетровськ у Дніпро, а Кіровоград – у Кропивницький.

“Ми розуміємо, що це перейменування вимагає змін до Конституції, тому користуючись нагодою звертаємося до депутатів, щоб почати цей процес, почати збір підписів – потрібно 150 підписів і, відповідно, сформулювати ці зміни, щоб врешті-решт Дніпропетровська і Кіровоградська області були замінені на мапі України. Тому що у нас дуже багато питань, чому це питання досі залишається невирішеним, незважаючи на те, скільки часу вже пройшло”, – зазначив Володимир В’ятрович.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: