Міський портал новин Кропивницького

На площі Богдана Хмельницького у Кропивницькому встановленo третє електронне табло про рух транспорту

190

 

Сьогодні, 29 листопада, у центрі Кропивницького, на автобусній зупинці «Площа Богдана Хмельницького» встановлене сучасне інформативне табло. Це вже третій електронний покажчик в обласному центрі, який оперативно інформує пасажирів про час до прибуття громадського транспорту.

За інформацією начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександра Вергуна, придбало і встановило табло комунальне підприємство «Електротранс». На покажчику у постійному  режимі демонструється час очікування великомістних автобусів №№ 103, 104, 118, 123, 274, які працюють у звичайному режимі руху.

Ще два подібних покажчики працюють на зупинках «Готель «Київ» та «Головпоштамт». Все було б добре, якби те табло не коштувало на третину дорожче ніж у інших містах. Мабуть у Кропивницькому водяться зайві гроші, або ще щось таке.

Начальник КП «Електротранс» Олександр Луценко та начальник управління транспорту та зв’язку міської ради міста Кропивницького Олександр Вергун презентували нове табло, що встановили на зупинці біля площі Богдана Хмельницького. Вартість нового вказівника становить 40 тис. гривень. Про це транспортники повідомили в прямій трансляції на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук.

За інформацією транспортників, це табло може інформувати про прибуття чотирьох маршрутів. У разі якщо цих маршрутів менше, то підприємство може використовувати табло для реклами. На табло вказана назва маршруту та час його прибуття на зупинку. Також табло відображає температуру повітря та поточний час.

За інформацією представника виробника Віктора Золотарьова, встановлене табло має рівень захисту ІР-65. Воно захищене від води та може витримувати температурні коливання від -40 до +60 градусів цельсія. Гарантію на 40 тисячне придбання виробник дає два роки. Цього разу на табло відсутня реклама очільників міста Райковича та Табалова.

 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: