Міський портал новин Кропивницького

На площі Героїв Майдану мітингували понад 800 лісівників

216

Сьогодні, 28 листопада, на площі Героїв Майдану у Кропивницькому мітингували понад вісім сотень працівників лісового господарства Кіровоградщини.

Люди вимагали відновити  фінансування та не допустити знищення лісової галузі, до якого, на їхню думку, може призвести схвалена КМУ 15 листопада Стратегія реформування лісового господарства України на період до 2022 року. Повідомляє журналіст сайту “Кавун”.

Під час мирної акції лісівники тримали у руках плакати та принесли з собою бензопили.

– Одним із сюрпризів стратегії є створення нового суб’кта господарювання копоративними правами, що по суті відкриває дорогу до володіння лісами та державним майном приватному бізнесу до приватизації. Нам хотілося б, щоб автор стратегії показав нам хоча б одного бізнесмена, який вкладає свої гроші у довгострокові проекти, які можливо окупляться через 80-100 років. Це ода сторона медалі. З іншого 333 державні лісогосподарські підприємства  планується передати у концесію. А майно, яке передається у концесію, підпадає під ліквідацію. А куди подітися людям, бльшість з яких є єдиними годувальниками у своїх сім’я, – зазначили організатори акції.

http://kavyn.kr.ua/na-ploschi-geroiv-maidanu-mitinguvali-ponad-800-lisivnikiv

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: