Міський портал новин Кропивницького

Голова правління “Кіровоградгаз” не може пояснити чому відключення теплокотелень  відбулось саме у листопаді

220

Нині відбувається процес підключення газопостачання до котелень теплогенеруючих підприємств Кропивницького. 

Про це голова правління ВАТ “Кіровоградгаз” Олександр Гладкий повідомив сьогодні, 28 листопада, під час прес-конференції.

За словами Гладкого нині обласна і міська влада веде перемовини з НАК “Нафтогаз” щодо вирішення ситуації.

– Всі ми живемо в певних правових рамках. І Кіровоградгаз, і міська влада. Проблеми з відключенням склались через недосконалість законодавства у сфері комунального господарства, – каже голова правління.

За словами Гладкого їх відомство діяло по закону, і обмеження щодо відключення теплопостачання стосується лише теплових підприємств,яким не є їх підприємство, а їх відомство керується законом про ринки газу.

Основним питанням, за словами голови правління, є великі борги теплових підприємств уже в цьому сезоні, зокрема за липень і листопад.

Чому відключення відбулось саме вчора, адже конфлікт щодо боргів триває з літа, Гладкий пояснити не може, але стверджує, що відключення було не першою дією, яку вчинило їх відомство, аби вибити борги, а є і судові рішення. Мабуть, у когось такий план підготовки повстання… Вороги не тільки на Донбасі. Вони повсюди поруч з нами.

Нагадаємо, вчора через відключення газу припинилось теплопостачання у 115 будинках та 7 навчальних закладах Кропивницького. У свою чергу міськрада заявила, що буде звертатися до СБУ та прокуратури з цього приводу.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: