Міський портал новин Кропивницького

 Міську раду перейменовано у хитрий спосіб

282

 

«Не рвіть глотки!”, бо є три варіанти… Таким був вступ до голосування про перейменування міської ради. Але були і інші «політичні родзинки». Фракція  БПП у міській раді в Кропивницькому, наприклад, «хитро» запропонувала назвати міську раду в … Центральноукраїнською. Отакої!!! Навіть фракція Опоблока  до того не здогадалася.

Коли в залі почулися оклики  «Ганьба», у відповідь міський голова «мудро зауважив»: «Не рвіть глотки!». А потім почав говорити , що в демократичному суспільстві ніхто нікого не боїться. Це, мабуть, було сказано компліментом  у бік латентних сепаратистів у місті.

«Є три варіанта назви, від депутата Капітонова – Кропивницька міська рада, варіант другий від депутатів  БПП – Центральноукраїнська міська рада міста Кропивницький.  І третій варіант – пропозиція міського голови: перейменувати та назвати міськраду –  міська рада міста Кропивницький», – повідомив міський голова Андрій Райкович.

«Є норма закону, яка чітко регламентує, яким чином називати органи місцевого самоврядування. Будь-які інсинуації щодо придумування нової назви – це порушення закону» , – зацважив  депутат міської ради Володимир Смірнов.

Відтак, за результатами голосування, 26  депутатів, з 31 зареєстрованих підтримали варіант перейменування міськради, запропонований міським головою Андрієм Райковичем.

Не Кропивницька міська рада, а міська рада міста Кропивницький…  Як говорять в народі: «Не вмер Данило, та болячка вдавила…»  В залі були оплески. Міський голова  Кропивницького цього разу «мудро вивернувся», а чи добре чи погано це покаже час. Але неприємно  здивувала фракція БПП, насправді укомплектована перефарбованими екс-регіоналами.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: