Міський портал новин Кропивницького

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ПЛАНУЮТЬ ДОКУПИТИ КОМУНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ ТА ЗАХИСТИТИ ПЕНСІОНЕРІВ ЗА ВІКОМ

334

У Кропивницькому планують докупити комунальний транспорт

У мiськiй радi шукатимуть шляхи вирiшення питання пiльгового перевезення пенсiонерiв. Про це зазначив мiський голова Андрiй Райкович пiд час апаратної наради.

“Весь минулий тиждень обговорювалося питання пiльгового перевезення пенсiонерiв за вiком. Водiї вiдмовляються перевозити пенсiонерiв. Це порушення законодавчої бази i за це є адмiнiстративна вiдповiдальнiсть. Також ми повиннi з управлiнням транспорту, управлiнням економiки та з юристами розглянути варiанти пiльгових перевезень пенсiонерiв”, – зазначив Андрiй Райкович.

I додав, що у комунальному транспортi, тобто в тролейбусах i автобусах, варто запустити соцiальну рекламу.

“Мiж зупинками є час, коли зупинки не оголошуються. Тут необхiдно запустити соцiальну рекламу, щоб пасажири чули в знали про свої права та обов’язки”, – зазначив мiський голова. Крiм того, за словами Андрiя Райковича мiсто планує закупити ще комунальний транспорт i вирiшити питання сполучення Лелекiвки з Балашiвкою, пустити транспорт по вулицi Кропивницького.

Наразі на часі розібратися з заявами пана Олександра Вергуна, та конкретно взятися за перевізників – притягати їх до адмінвідповідальності за знущання над пенсіонерами, шансон в салонах та розмови по телефону під час руху. Окремо слід звернути увагу на технічний стан засобів транспорту, графіки руху та перезавантаження.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: