Міський портал новин Кропивницького

МІСЬКА РАДА: ЗАЯВА «КІРОВОГРАДГАЗУ» НЕПРИПУСТИМА Й ПРОТИПРАВНА

183

Міська рада: Заява «Кіровоградгазу» неприпустима й протиправнаСьогоднішню заяву ВАТ «Кіровоградгаз» з погрозою відключити теплогенеруючі підприємства міста від постачання газу, в міській раді Кропивницького сприйняли з обуренням.

Заступник міського голови Олександр Мосін повідомив, що одразу після появи на сайті «Кіровоградгазу» інформації, у міській раді зібраликомісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«Заява монополіста обурила усі органи місцевого самоврядування. Неприпустимо заявляти про відключення 240-тисячного міста від газу. Місцева влада на законодавчому рівні зробила все. На державному рівні було ухвалено законопроект 1730, яким вирішено усі питання заборгованості попередніх років шляхом реструктуризації. Борги виникли далеко не сьогодні і по зрозумілих причинах, а диктувати свої умови ультиматумом про відключення неправомірно. Міська рада вважає це стратегічним питанням модернізації системи теплопостачання. Ми робимо все можливе, щоб збалансувати раніше розбалансовану систему.  21 котельня міста повинні бути підключені до газопостачання, і надавати тепло в помешкання й на об’єкти соціальної інфраструктури. Заява «Кіровоградгазу» неприпустима», – розповів посадовець.

І додав, що термінова комісія винесла рішення заборонити ВАТ «Кіровоградгаз» відключати газ теплогенеруючим підприємствам.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: