Міський портал новин Кропивницького

Які скарби шукають правоохоронці у гранітному кар’єрі?

442

Картинки по запросу полыцыя

Сьогодні після одинадцятої ранку до Кіровоградського гранкар’єру з метою слідчих дій: обшуку, допитів ти виїмки документації, на кількох іномарках завітали правоохоронці. Згідно з пред’явлених ними посвідчень це були представники  управління по боротьбі з економічною злочинністю, яке очолює Духно Володимир Миколайович. Була заблокована прохідна підприємства. Лише через більше дві години через прохідну випусти близько десяти машин з продукцією. Невідомий слідчий дав розпорядження не допускати на територію підприємства працівників ЗМІ. Поліцейські, які блокували вхід та в’їзд на підприємство щось коментувати та повідомити мету візиту відмовились, пославшись на того ж загадкового слідчого.

Зовнішнє спостереження за підприємством виявило факт, що першими зголодніли правоохоронці та почали іномарками їздити по пиріжки та іншу їжу. Пізніше дозволили  передати їжу і «підслідчим» працівникам офісу гранкар’єру. Ще було помічена передача на територію підприємства чотирьох пачок ксероксного паперу. З достовірних джерел стало відомо, що керував цією акцією начальник відділу згаданого управління Михайленко Дмитро Вікторович. Відкидаючи можливий психологічний тиск на працівників підприємства, не вважати перешкоджання прийому їжі вишуканими тортурами важко. Несвоєчасне вживання їжі іноді призводить до поганих наслідків та загострення хвороб.

Перевірка в чергове Кіровоградського гранкар’єру не перша в цьому році. Вже приїздили екологи, а навколо підприємства по кілька днів  перебували у засідках колеги сьогоднішніх візитерів. То ж заборона перевірок та тиску на бізнесові структури дивним чином оминає Кропивницький.

Перешкоджання представникам ЗМІ пояснюється теж оригінально, що ЗМІ перешкоджають роботі правоохоронців. То виходить що від ЗМІ є що приховувати, а закони трактуються однобоко лише на користь поліції. Нова поліція з старими проблеми та методами. Що такого секретного в законних діях поліції від ЗМІ може бути? Як тут не припустити, що поліція шукає за дзвінок аноніма у гранкар’рі не що інше, як скарби. А про журналістські розслідування правоохоронці чомусь не знають та нехтують спілкуванням. Добре, що не нагадували за Гію Гонгадзе та не погрожували нічим кримінальним. Але питання залишається відкритим. Які скарби шукають правоохоронці у гранітному кар’єрі? А відповідній прес-службі не завадило б зробити офіційну заяву, бо це цікаво не лише ЗМІ, але і широким колам громадськості.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: