Міський портал новин Кропивницького

Казав пан -кожух дам, а в нього і слово тепле…

345
Безхатченки отримають житло коли Райкович піде з посади мера

Андрій Райкович в чергове заявив, що на його власній земельній ділянці на Лісопарковій з’явиться соціальний об’єкт. Так Райкович відреагував на закид активіста Ігоря Погасія, про віддання землі під забудову на території рекреаційної зони. Міський голова зазначив, що придбав ділянку, про яку йде мова законно, на вторинному ринку.  Очільник міста також заявив, що ділянка була придбана для того, щоб за власний кошт побудувати там соціальний об’єкт. Напередодні виборів повідомлялось, що там побудують хоспіс, але згодом Райкович пообіцяв, що будівництво відбудеться після завершення його перебування на посаді мера, коли він повернеться в бізнес. Чи потрібний саме там такий обэєкт?
Ігор Погасій звернувся до місцевоі влади з проханням перестати переслідувати лише своі власні інтереси та залишити нащадкам ту природно-заповітну зону, яку вони мають по праву. То ж ніхто не Лісопарковій нічого нікому не віддає та не повертає, лише йдуть торги “на вторинному ринку” – одним дали, а інші “законно” перекупили… Як тут стосовно панської щедрості не згадати приказку: “Казав пан – кожух дам, в нього і слово тепле. А на рахунок тепла, то нещодавно очільник міста розпорядився повиганяти всіх безхатченків з підвалів…
 А тим часом в чергове планують селити безхатченків поруч з дитячим закладом. Чи не в такий спосіб міська влада гальмує появу притулку для обездолених  у Кропивницькому?

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: