Міський портал новин Кропивницького

НАЗК направило до суду адміністративні протоколи на нардепа Горбунова

137

 

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складені щодо народного депутата України Олександра Горбунова. Рішення прийнято на засіданні Національного агентства – повідомляє nazk.gov.ua

Протоколи складено за несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані cуб’єкта декларування, які виникли внаслідок придбання народним депутатом автомобіля на суму 2 609 100,00 грн, а також отримання доходу від продажу ним іншого автомобіля на суму 1 536 385,90 гривень.

Нагадаємо, що частина друга статі 52 Закону України «Про запобігання корупції» визначає, що у разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, декларант у 10-денний строк з моменту отримання доходу чи придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство шляхом заповнення відповідної електронної форми через власний персональний е-кабінет у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що саме «Центр Журналістських Розслідувань» провів журналістське розслідування, яке було опубліковане на сайті «Кировоград24», щодо придбання народним депутатом України Олександром Горбуновим розкішного позашляховика TOYOTA LAND CRUISER 200 та відсутності відповідно до чинного законодавства декларування суттєвої зміни майнового стану. Саме після цього ЦЖР і звернувся з відповідним листом до НАЗК.

“Несподіване переслідування” народного депутата України Олександра Горбунова. аналітики повязують з його патріотчною позицією, яку від успішно реаізував в перейменуванні міста з Кіровограда в Кропивницький. При цьому виголошується фраза “інших же не чіпають”. Та й сайт «Кировоград24» належить прихильникам назви Єлисаветград. Ну чим не прояви сепаратизму?

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: