Міський портал новин Кропивницького

Герой-пожежник всієї України

225

Вже четвертий тиждень кропивницькі ЗМІ, а за ними і всеукраїнські мусолять новину про тушіння багаття в Кропивницькому. В ньому, як виявилося палили… те що не горить – скляні ампули  з невідомими ліками та частину іншого непотребу. Був дим, і його помітили…

В Кропивницькому і раніше палали багаття, але дивним чином на це не звертали такої великої уваги та не вкидали цей медіа-непотріб у загальноукраїнський ефір. Взагалі у пристойних українських ЗМі раніше існували темники: ДТП – більше двох жертв,  а крадіжка – більше 100 000, підпал стерні,  пожежа з великими збитками,а от на багаття мало звертали уваги. А  настирний спецінспектор Андрій Максюта домігся свого, бо вже повідомлення про друге багаття «охопило смердючим димом» всю Україну. Успіх неймовірний!!! А до того були радіоактивні відходи, нальоти на МАФи і навіть на місця продажу кава. З усім попередні галас був лише локальним. А нині маємо «герой-пожежника всієї  України».

А як з справжнім благоустроєм?  З ліквідацією смітників, боротьбою з бур’янами, прибирання вулиць, мережею громадських вбиралень, бродячими тваринами? На цьому мабуть не пропаришся і тому це, мабуть «фігня для такої поважної особи».

Попереднє тушіння багаття екс-пожеником під примусом  Максюти ніхто не помітив, як і його збуджений стан та відсутність відповідної довідки з психіатричного закладу, наявність судимості, при прийомі на роботу в спецінспектори . А  жаль, бо через це через певний час мешканці міста почнуть задумуватися про наявність такої довідки у самого міського голови Андрія Райковича. Хоча, як знати, бо дехто вважає, що клеїти дурня це ефективний метод роботи. І чи справжній ти чи ні,то дуже тонка грань мало помітна для недосвідченого ока без відповідної освіти.

А далі знову два багаття. Одне маленьке на Кущівці в приватній садибі знайшов дрон, а друге велике на Новоалексіївці на березі річки

Прикро і несправедливо, що на пожежах піаряться не працівники МЧС –  вогнеборці та рятівники, а надто простий та заурядний чиновник з оточення міського голови. Не все в Кропивницькому нині до ладу – є збої по психіатричній лінії. А тим часом повідомлення про Андрія Максюту на різних сайтах збирають тисячні аудиторії читачів.  Отак воно і буває, що народ невідомо про що читає, а скромні герої сидять у затінку  чужої «слави» і споживають «брак  її світла».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: