Міський портал новин Кропивницького

Міська влада зніме проект з реконструкції Набережної

249
Проект з реконструкції Набережної, який за кількістю голосів перемагає  у конкурсі «Громадський бюджет – 2018», мають намір зняти через порушення з боку автора проекту – екс-кандидата на посаду міського голови  Кропивницького, колишнього регіонала Артема Стрижакова.  Про це сайту стало відомо з власних джерел у міській раді.

Як повідомляється, міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов обговорюють зняття проекту з конкурсу начебто через брудні порушення.

Одна з причин – Стрижаков ганебно примушував людей, в тому числі малолітніх дітей  голосувати за його проект з реконструкції Набережної, що є недопустимим та нечесним вчинком по відношенню до громади Кропивницького.

Ще одна причина – це фрагментальний характер проекту. Пропонується реконструювати частину, а не всю Набережну. Міська влада  ж і так сама хоче відродити Набережну  і збиралася розробити власний проект.

Як повідомлялося у ЗМІ, на сайті міської ради також з’явилася петиція, яка вимагає не допустити фінансування проекту по Набережній від Стрижакова.

Фото  з сайту http://persha.kr.ua/

http://kcity.com.ua/news/miska_vlada_znime_proekt_z_rekonstrukciji_naberezhnoji/2017-11-18-133

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: