Міський портал новин Кропивницького

У міській раді Кропивницького відбувся урочистий прийом студентської молоді

159

Сьогодні, 17 листопада, з нагоди відзначення Міжнародного дня студента у міській раді Кропивницького відбувся урочистий прийом студентської молоді.

Теплими і щирими словами привітали кропивницьку молодь керівники обласного центру: міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов.

– Наше завдання сьогодні зробити місто комфортним для вашого навчання і вашого дозвілля у ньому, щоб завтра ви захотіли залишитися у ньому жити і працювати, розвивати його, робити кращим і ошатнішим, – відзначив у своєму вітальному слові Андрій Райкович.

Андрій Табалов побажав кропивницькому студентству дотримуватися у житті розумного балансу: має вистачати часу на інтенсивне навчання і на цікавий відпочинок.

– Нехай ваше життя буде яскравим і насиченим подіями, – наголосив секретар міської ради. – Міська влада  створює для цього всі умови: кожний може знайти і реалізувати себе в міських молодіжних програмах різного спрямування, або ж навчитися громадському лідерству, обстоюючи інтереси  міста у реалізації, наприклад проекту «Громадський бюджет».

Цього дня керівники міста виконали також приємну місію: вручили Свідоцтва стипендіатам міського голови – відмінникам навчання, студентам, які мають вагомі наукові та творчі здобутки. У 2018 році додаткову іменну стипендію від міського голови отримуватимуть:

Олеся Непоможець, студентка медичного коледжу ім. Є.Й.Мухіна;

Єлизавета Башева, студентка музичного училища;

Дар’я Коваль , студентка Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ;

Орина Старкіна, студентка Центральноукраїнського національного технічного університету:

Карина Гетьманенко, студентка інституту розвитку людини;

Крістіна Петренчук, студентка Центральноукраїнського інституту МАУП.

Андрій Райкович і Андрій Табалов першими привітали і вручили посвідчення новообраним голові та першому заступнику голови  Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького VI скликання Денису Кравченку, студенту 5 курсу Центральноукраїнського національного технічного університету та Єгору Мірошниченку, представнику громадської організації «Студентська республіка».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: