Скандал довкола звезення дітей з гімназії нових технологій на голосування за проект реконструкції Набережної, ініційований фондом екс-кандидата на посаду мера та екс-депутата «Партії регіонів» Артема Стрижакова, про який писали колеги з сайту «Перша електронна газета», прокоментував сьогодні під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

За його словами, керівники навчальних закладів та безпосередньо управління освіти позбудуться своїх посад у разі організації звезення дітей на голосування за проекти громадського бюджету.

– Управління освіти, якщо я ще раз побачу, що привезли дєток на голосування, усі стула будуть пусті не залежно від рівня досвіду і кваліфікації. Хто дав право привезти дєток на голосування? Це що за фокуси? Що це за громадський бюджет? Звозити людей на голосування це не найкраща форма. Не було минулого року так. Офіційно попереджаю, –заявив Райкович.

Також він звернувся до комісії з відбору проектів, що фінансуватимуться за рахунок громадського бюджету щодо зваженого підходу до обрання проектів. Адже деякі масштабні проекти, на кшталт реконструкції Набережної, на якій активно піариться Стрижаков, потребують більшого ресурсу, ніж передбачений громадським бюджетом.

– Дуже уважно конкурсна комісія має підходити до таких проектів. Не бачив я такого мецената, який би за власні кошти відремонтував парк, чи сквер. Концепція будівництва ремонту Ковалівського парку полягала в тому, що нас зганяв Ларін, і казав кому дати 100, кому 200 тисяч, – зазначив мер.

Нагадаємо, управління ЖКГ повідомляло, що готує проект реконструкції Набережної, враховуючи створення велосипедних доріжок і презентує його наступного бюджетного року.

http://www.kypur.net/rajkovych-poobitsyav-zvilnennya-za-zvezennya-ditej-na-golosuvannya-za-proekty-gromadskogo-byudzhetu/