Заступника прокурора Кiровоградської областi Олексiя Варакiна звiльнено iз займаної посади. Про це повiдомляє Генеральна прокуратура України на iнформацiйний запит Антикорупцiйного офiсу.

У вiдповiдi зазначається, що Олексiя Варакiна звiльнено наказом Генерального прокурора України вiд 6 жовтня 2017 року № 171к з посади заступника прокурора Кiровоградської областi на пiдставi рiшення Квалiфiкацiйно-дисциплiнарної комiсiї прокурорiв вiд 13.09.2017 року.

Нагадаємо, Олексія Варакіна затримали 28 січня при спробі передачі хабара у розмірі тисячі доларів США військовому прокурору Кіровоградського гарнізону Південного регіону України за неподання ним апеляційної скарги на рішення господарського суду Кіровоградської області по земельному питанню.

Картинки по запросу варакин алексей владиславович

Мова йде про землю Міноборони під Ремонтним заводом, що знаходиться по вулиці Добровольського, 2. У липні 2010 року міська рада рішенням № 3650 вивела понад 5 тисяч метрів квадратних землі з користування Міноборони. У вересні того ж року між міською радою і фізичною особою-підприємцем Миколою Васильовичем Леоновим було укладено договір оренди на 25 років під виробничу базу. В Господарському суді Кіровоградської області військова прокуратура оскаржила прийняте міською радою рішення. А от справу про розірвання договору з підприємцем програла. Саме за неподання апеляційної скарги на це рішення суду, за версією слідства, Варакін і пропонував хабар.

Судовий розгляд у справі за звинуваченням прокурора не могли тривалий час почати, адже троє суддів заявили самовідвід.