Міський портал новин Кропивницького

У кропивницькій бібліотеці влаштували “пекельне свято”

222

31 жовтня, в бібліотеці для юнацтва для святкування Halloween зібралась «нечисть» Кропивницького. У програмі “пекельного свята” були конкурси, майстер-класи, квести і навіть показ мод.
За словами головного бібліотекаря менеджменту Христини Корінь, у їхній бібліотеці Halloween святкується вперше:
«Ми вперше заявили про це свято в нашій бібліотеці. Halloween прийшов до нас з Європи, і ми хотіли показати, як в інших країнах це святкують, які використовують декорації.
Вони роблять для дітей такий день, в який їм все дозволено. Це класно. Чому б і ні?», – розповідає організатор свята Христина Корінь.

Майже всі гості були в різних страхітливих костюмах. Тут були і відьмочки, і чортики, і мертва наречена.
«Мені сподобалось брати участь у конкурсах і отримувати за це призи. Образ відьмочки придумала я, а мама лише трішки мені допомагала», – каже 6-річна Аміна.
За словами організаторки, для підготовки “пекельного свята” достатньо було вимкнути світло у деяких куточках бібліотеки:
«Великої і довгої підготовки не було. В нас є потаємні та старовинні куточки, про які знають лише бібліотекарі. Там достатньо вимкнути світло, і вже буде досить лячно. Наступного року
ми плануємо повторити святкування».
Наприкінці заходу дітям дали призи за участь в квесті, провели «страшну екскурсію» в пошуках привида, а всіх тих, хто “вижив”, пригощали «Пекельним печивом» і «Вампірітівами».

1 коментар
  1. MoeMisto говорить

    🙂

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: