Міський портал новин Кропивницького

Нардепи Соболєв і Семенченко запросили кропивничан до Києва на мирну акцію

150

12 жовтня, у Кропивницькому побували народні депутати України від фракції «Об’єднання «Самопоміч».
Перший заступник голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Семен Семенченко та заступник голови фракції, голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції
Єгор Соболєв перед публічною зустріччю з кропивничанами дали прес-конференцію представникам місцевих ЗМІ.
«Ми будемо лаконічними. По всій країні кличемо людей на мирну акцію  в Київ у вівторок, 17 жовтня. Депутати будуть у сесійній залі, а гості столиці – під стінами Верховної Ради
вимагати  прийняття закону про антикорупційний суд. Друге рішення – скасування депутатської недоторканності, про яку так багато говорили напередодні виборів і забули тепер.
Парламент – не має бути місцем, де ховаються від закону. Третя вимога – ухвалення  законопроектів про вибори», – пояснив причину візиту на Кіровоградщину Єгор Соболєв.
Долучитися кропивничан до так званої антикорупційної акції закликав і Семен Семенченко, котрий перед тим побував у Бережинці Кіровоградського району й мав зустріч із тамтешньою громадою.
Він дещо розповів про сучасних тітушок, «котрі часто – з погонами і ходять до тренажерних залів». Щоб їх «обеззброїти», слід «повністю змінити виборче законодавство та судочинство».
Наголосивши на тому, що він підтримує мирні акції, Семенченко все ж нагадав, що «в умовах війни треба бути готовим до всього». Він закликав ветеранів АТО скоординуватися і їхати 17 жовтня в Київ.
«Ми за те, щоб країна розвивалася спокійним цивілізованим шляхом, але щоб розвивалася», – додав Соболєв.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

%d блогерам подобається це: